Policjantki z lubuskiego na podium - Aktualności - KPP Nowa Sól

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantki z lubuskiego na podium

Data publikacji 12.05.2015

W Swarzędzu odbył się ,,4. Bieg 10 km Szpot Swarzędz” w ramach, którego rozegrano Mistrzostwa Policji. Na podium stanęły dwie lubuskie policjantki. Srebro wywalczyła nadkom. Joanna Woźniak-Cieślar, a brąz st. post Justyna Sęczkowska.

W niedzielę /10.05/ w Swarzędzu na trasie 10 km wystartowały policjantki z garnizonu lubuskiego, nadkom. Joanna Wożniak- Cieślar z Komendy Powiatowej Policji w Żarach oraz st.post Justyna Sęczkowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. Obie policjantki stanęły na podium. nadkom. Joanna Woźniak-Cieślar zdobyła srebro, a st. post. Justyna Sęczkowska brąz.

W ,,4. Biegu 10 km Szpot Swarzędz” wzięło udział około 4 tys. uczestników. Trasa wiodła ulicami miasta i była dość trudna.

To nie pierwsze sukcesy policjantek. Z pasją biegają od lat. Justyna Sęczkowska zdobyła już brązowy medal na Mistrzostwach Policji na dystansie 3 km, medal na Mistrzostwach Ukrainy na dystansie 5 km. Była też wielokrotną medalistka mistrzostw rozgrywanych na terenie Polski i poza granicami kraju.

Gratulujemy sukcesów !

mł. asp. Aneta Berestecka

sierż.szt. Katarzyna Wąsowicz

oficer prasowy KPP Żary, KPP Nowa Sól