Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sierżant Justyna Sęczkowska Mistrzynią Polski Policjantek w biegu na 10 km

Data publikacji 31.08.2015

W sobotę, 29 sierpnia odbył się VI Bieg z Policją, w ramach którego zorganizowano VI Mistrzostwa Polski Policjantów. Bieg odbył się w miejscowości Góra, w województwie dolnośląskim na dystansie 10km. Komendę Powiatową Policji w Nowej Soli reprezentowała sierż. Justyna Sęczkowska oraz mł. asp. Bogdan Stęszewski.

W mistrzostwach wystartowali policjanci z całej Polski. Impreza ta od kilku lat jest na stałe wpisana do policyjnego kalendarza imprez sportowych. Patronat honorowy nad biegiem objęli Wojewoda Dolnośląski oraz Komendant Główny Policji. W biegu wzięło udział ok. 350 zawodników z całej Polski. Trasa biegła ulicami miasta. Aura zawodów była niezbyt sprzyjająca jak dla biegaczy, ze względu na wysoką temperaturę. Nie przeszkadzało to sierż. Justynie Sęczkowskiej z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli w zdobyciu pierwszego miejsca Mistrzostw Polski Policjantów w biegu na 10 km w kategorii K20. Justyna uplasowała się również na podium zdobywając kryształową statuetkę w „VI Biegu z Policją”. Jak oświadczyła po biegu, najbardziej zadowolona jest z medalu w kształcie odznaki policyjnej, bo takiego jeszcze nie posiadała w swojej kolekcji.

Warto przypomnieć, że jest to kolejne osiągnięcie nowosolskiej policjantki, która 10 maja br. zdobyła brązowy medal Miastrzostw Polski Policjantów w ,,4 Biegu 10 km Szpot Swarzędz”.