Pomóżmy córeczce policjanta - Aktualności - KPP Nowa Sól

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pomóżmy córeczce policjanta

Data publikacji 05.09.2017

Nowosolscy policjanci oraz „Grupa Motocyklowa S3 Nowe Miasteczko” zapraszają na I spotkanie motocyklowe wraz z kwestą na rzecz córki policjanta- Oli Łuczak. Piknik odbędzie się w sobotę, 9 września w Nowym Miasteczku.

O godz. 15.00 na rynku miejskim w Nowym Miasteczku wyruszy parada motocyklowa, rozpoczynająca całe spotkanie. Bluesobranie oraz piknik motocyklowy odbędzie się od godz. 16.00 na stawach miejskich. Podczas całej imprezy do puszek będą zbierane pieniądze na leczenie chorej Oli, u której w sierpniu 2015 roku zdiagnozowano złośliwy nowotwór mózgu. Kiedy wszyscy myśleli, że wygrała, że może wrócić do rówieśników i że może cieszyć się z odrastających włosków...przy rutynowej kontroli spadł na rodzinę prawdziwy głaz informacji: nawrót choroby- 11 września kolejna skomplikowana operacja, chemioterapia, radioterapia oraz powrót na onkologię. Oleńka jest córką policjanta- dzielnicowego z Gminie Nowe Miasteczko, mł.asp. Adriana Łuczaka. Nie bądźmy obojętni na życie innych ludzi.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli zapraszają wszystkich chętnych do uczestniczenia w pikniku oraz do włączenia się do kwesty na rzecz chorej Oleńki.

 

st.sierż. Justyna Sęczkowska

KPP Nowa Sól