Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci drogówki odzyskali wartą 50 tysięcy złotych skradzioną mazdę

Data publikacji 12.09.2017

Nowosolscy policjanci ruchu drogowego odzyskali skradzioną na terenie Niemiec mazdę cx-5. Mundurowi zatrzymali kierującego pojazdem, który został tymczasowo aresztowany. Odzyskany samochód o wartości 50 tysięcy złotych wkrótce wróci do swojego prawowitego właściciela.

W piątkowy poranek (8 września) policjanci nowosolskiej drogówki - sierż. szt. Adrian Biernat i sierż. Jakub Bil - patrolując na motocyklach drogę S-3 zatrzymali do kontroli drogowej osobową mazdę cx-5 na niemieckich tablicach rejestracyjnych. Podczas kontroli okazało się, że 32-letni kierowca nie posiada dokumentów od pojazdu. Mieszkaniec powiatu zielonogórskiego nie posiadał również uprawnień do kierowania. Policjanci sprawdzili samochód w policyjnych sytemach i okazało się, że w drugiej połowie sierpnia został on skradziony z terytorium Niemiec. Mundurowi zatrzymali kierującego mazdą i przewieźli do nowosolskiej komendy.

32-letni mężczyzna w najbliższym czasie stanie przed sądem, gdzie odpowie za paserstwo. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Dzięki skutecznej pracy policjantów drogówki odzyskany samochód wkrótce wróci do właściciela. To kolejne, w ostatnim czasie potwierdzenie skuteczności nowosolskich policjantów w odzyskiwaniu utraconych aut.

http://www.lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/21050,Policjanci-odzyskali-skradzione-Audi-i-Volkswagena.html

http://www.lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/20831,Skradzione-Renault-odzyskane-przez-nowosolska-drogowke.html

 

Źródło: st. sierż. Justyna Sęczkowska

Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli

Ładowanie odtwarzacza...